BonusKing Partnership

JUDIKISS88 › Promosi

Promosi JUDIKISS88: Free RM88, Welcome Bonus hingga 70% dan Daily Check-In

Senarai lengkap promosi JUDIKISS88, disusun mengikut kategori: event BNG, angpao giveaway, free share, bonus tanpa had, bonus selamat datang, promo deposit, special free event, rebat dan komisen, bonus harian dan hujung minggu, daily check-in dan weekly reload. Setiap bonus ada terma sendiri. Tekan Live Chat untuk terma penuh sebelum menuntut.

Ringkasan semua promosi

KategoriPromosiNilai
BNG special eventBNG Prize DropHadiah event
BNG RM10 Free 50%RM5
BNG Daily Bonus35%
Angpao giveawayMini, Emas, IstimewaTanya Live Chat
Free shareFree Share BonusRM10
Downline Deposit FreeRM10
Bonus tanpa hadUnlimited Telco Bonus10%
Unlimited Touch 'n Go Pin Bonus10%
Unlimited Bonus5%, 8%, 10%
Unlimited Slot Bonus10%
Welcome bonusSpecial Welcome Bonus50%, 60%, 70%
Deposit promo mantapDeposit RM10 hingga RM100Free 100% (RM10 hingga RM100)
Special free eventNew Register FreeRM88
Free Credit 365 HariRM10
Deposit Member FreeRM10
4D Lucky DrawHadiah loteri
Rebat & komisenWeekly Rebate5%
Weekly Commission10%
Harian & hujung mingguAll Day Bonus12%
Daily Bonus20%
Weekend Bonus30%
Daily check-inHari 1 hingga 7RM3 hingga RM15
Weekly reloadPlus hingga SupremeRM100 hingga RM2,500

1. BNG Special Event

BNG Prize Drop (5 Oktober – 27 Disember)

Event hadiah rawak untuk game BNG (Booongo). Main game BNG yang layak dan berpeluang menerima hadiah drop semasa event berlangsung.

BNG RM10 Free 50% dan BNG Daily Bonus 35%

Deposit RM10 untuk game BNG dan dapat RM5 percuma (50%), atau tuntut bonus harian BNG 35%.

2. Angpao Giveaway

Tiga jenis angpao: Angpao Mini, Angpao Emas dan Angpao Istimewa. Nilai angpao berubah-ubah; tekan Live Chat untuk jumlah semasa dan cara tuntut.

3. Free Share Bonus

  • Free Share Bonus RM10 – kongsi JUDIKISS88 dengan rakan dan dapat RM10.
  • Downline Deposit Free RM10 – dapat RM10 apabila downline anda membuat deposit.
  • Telegram Free Share – sertai saluran Telegram rasmi untuk free credit tambahan.

4. Unlimited Bonus

BonusNilaiUntuk
Unlimited Telco Bonus10%Deposit telco reload
Unlimited Touch 'n Go Pin Bonus10%Deposit TNG pin
Unlimited Bonus5%, 8% atau 10%Setiap deposit, tanpa had
Unlimited Slot Bonus10%Slot game

Kadar lebih tinggi biasanya ada syarat turnover lebih tinggi. Tanya Live Chat untuk perbezaan syarat.

5. Special Welcome Bonus

Bonus selamat datang untuk ahli baharu, dengan tiga pilihan: 50%, 60% atau 70%. Tuntut sebelum deposit masuk dan tanya Live Chat untuk syarat setiap pilihan.

6. Deposit Promo Mantap

Deposit dan dapat jumlah yang sama secara percuma (100%):

DepositFree
RM10RM10
RM20RM20
RM30RM30
RM50RM50
RM80RM80
RM100RM100

7. Special Free Event

New Register Free RM88

Ahli baharu dapat free credit RM88 selepas mendaftar. Lihat cara daftar.

Free Credit 365 Hari RM10 dan Deposit Member Free RM10

Free credit RM10 setiap hari sepanjang tahun, serta RM10 percuma untuk ahli yang pernah deposit.

4D Lucky Draw

Cabutan bertuah 4D untuk ahli. Tanya Live Chat untuk hadiah dan tarikh cabutan.

8. Rebat dan Komisen

  • Weekly Rebate 5% – rebat mingguan.
  • 10% Weekly Commission – komisen mingguan 10% daripada downline anda, dituntut setiap Isnin jam 12 tengah malam.

9. Daily dan Weekend Bonus

BonusNilai
All Day Bonus12%
Daily Bonus20%
Weekend Bonus30%

10. Daily Check-In Bonus

Check in setiap hari dan menang bonus serta-merta. Semakin lama berturut-turut, semakin besar ganjaran:

HariGanjaran
Hari 1RM3
Hari 2RM3
Hari 3RM5
Hari 4RM5
Hari 5RM10
Hari 6RM10
Hari 7RM15

Jumlah 7 hari: RM51. Check-in akan bermula semula selepas 1 hari tidak aktif.

11. Weekly Reload Bonus

TahapBonus reload
Plus ReloadRM100
Pro ReloadRM200
Max ReloadRM500
Ultra ReloadRM1,000
Supreme ReloadRM2,500

Tahap reload bergantung pada jumlah deposit mingguan anda. Tanya Live Chat untuk syarat setiap tahap.

Cara tuntut promosi JUDIKISS88

  1. Daftar atau login ke akaun anda.
  2. Pilih promosi yang anda mahu.
  3. Tekan Live Chat untuk tuntut bonus dan sahkan terma, sebelum membuat deposit.
  4. Buat deposit dari RM1 melalui kaedah pembayaran pilihan anda dan mula bermain.
  5. Selesaikan syarat bonus, kemudian cuci (withdraw) dari RM50.

Selesaikan satu promosi dahulu sebelum menuntut yang lain. Terma promosi boleh berubah. 18+ sahaja.

Login Register

Panduan JUDIKISS88